👤

Szybkość, jaką osiągnie po 50 s samolot na pasie startowym, jeśli jego przyspieszenie ma wartość 4 m/
s2 , wynosi:


Odpowiedź :

Odpowiedź:

[tex]t=50s\\a=4\frac{m}{s^2}\\v=at\\v=4\frac{m}{s^2}*50s=200\frac{m}{s^2}[/tex]

Wyjaśnienie:

On Studier: Inne Pytanie