JULIADABROWSKA430ON JULIADABROWSKA430ON Matematyka Rozwiązane koszt produkcji babki piaskowej stanowi 42% jego ceny. Jaki jest koszt produkcji 1kg babki piaskowej jeżeli jej cena za kilogram wynosi 18 zl