Pomoże ktoś zrobić zadanie 1,2 i 3 Plis na teraz potrzebuje (pisze sprawiadan)

Odpowiedź:
1) 1kg ziemniaków-1.80zl
1kg fasoli -7.50zl
Kalafior-3.20zl
3,5*1,80=6,30zl
0,6*7,50=4,50zl
3*3,20zl
6,30+4,50+9,60=20,40zl
2) Zalacznik
Szczegółowe wyjaśnienie: