👤

Do szkoły zakupiono 40 piłek za 6000zł. Piłka do kosza kosztowała 120zł a do nożnej 160zł. Ile piłek każdego rodzaju zakupiono
MAM 10MINNNNN
POMOCY DAJE 20PKT!!!!​