Chemia. Stężenia procentowe, proszę o pomoc

Wzór :
Cp = ms/mr * 100%
Cp — stężenie procentowe
ms — masa substancji rozpuszczonej
mr — masa roztworu (rozpuszczalnika i substancji rozpuszczonej)
Zadanie 1 :
mr = 250 g
Cp = 15%
ms/(250 g) * 100% = 15% / : 100%
ms/(250 g) = 0,15 / * 250 g
ms = 37,5 g substancji
250 g - 37,5 g = 212,5 g wody
Zadanie 2 :
mr = 360 g
Cp = 25%
ms/(360 g) * 100% = 25% / : 100%
ms/(360 g) = 0,25 / * 360 g
ms = 90 g substancji
360 g - 90 g = 270 g wody