WIKUSIASLIWA8ON WIKUSIASLIWA8ON Matematyka Rozwiązane Rozwiąż zadanie za pomocą równania.Za sześć batoników i jedną czekoladę Zosia zapłaciła 18 zł. Czekolada jest trzy razy droższa od batonika. Ile kosztuje czekolada?