👤

Załącznik plis na 12.30! 40pkt!!!

Odpowiedź :

Odpowiedź:

1. 11,97

2. 14.95

3. 6,52

4. 12,2

5. babeczki i mleko- 9,13  Jogurty- 4,92 Odp: Babeczki i mleko kosztują więcej o 4,21 zł

6. 9,35

8. Mąka- 4,56

Jogurty- 3,69

Jabłka- 10,2

Jabłka 2- 2,12

Marchewki- 6,44

Całość- 27,01

Odpowiedź: Wystarczy i zostanie 2,99 zł

Powinno być dobrze życzę miłego dnia

On Studier: Inne Pytanie