👤

potrzebuje na już zadanie za 30punktów.


Potrzebuje Na Już Zadanie Za 30punktów class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

[tex]m=55kg\\v=18\frac{km}{h}=5\frac{m}{s}\\E_k=\frac{m*v^2}{2}\\E_k=\frac{55kg*(5\frac{m}{s})^2}{2}=687,5J[/tex]

On Studier: Inne Pytanie