👤

Za dwa produkty Zosia zapłaciła 24 zł. Oblicz cenę każdego produktu, wiedząc, że cena jednego produktu była o 40% wyższa od ceny drugiego produktu.

Odpowiedź :

odpowiedź tańszy produkt kosztuje 10 zł droższy 14 zł

obliczenia w załączniku

Zobacz obrazek OLAGODLEWSKA1993