👤

Kilogram truskawek kosztuje 6 zł, a kilogram pomarańczy 7 zł. Ile złotych zapłacimy za t kilogramów truskawek i p kilogramów pomarańczy? Odpowiedź zapisz w postaci wyrażenia algebraicznego.
Potrzebuje na teraz plz


Odpowiedź :

Odpowiedź:

Odpowiedź:6t+ 7p

Mam nadzieję że Ok

On Studier: Inne Pytanie