👤

oblicz drogę jaką przebył rowerzysta w 5 sekundach ruchu, jadącego ze stałą szybkością 1,5m/s

Odpowiedź :

V=1,5m/s t=5s s=?

S=V*t

S=1,5m/s*5s

S=7,5m

Odpowiedź: Rowerzysta przebył w 5 sekund 7,5m.

On Studier: Inne Pytanie