👤


Ewa i Adam kupili w tym samym sklepie takie same bloki rysunkowe i zeszyty. Za 5 bloków
rysunkowych i 4 zeszyty Adam zapłacił 19 zł. Za 4 bloki rysunkowe i 5 zeszytów Ewa zapłaciła 17 zł. 17
Ile kosztował blok rysunkowy, a ile zeszyt ?
Help potrzebna pomoc ​