Odpowiedź :
Odpowiedź:
3800zł*25%=950zł - zniżka pół roku przed
3800zł*10%=380zł - zniżka 3 miesiące przed
Odp. Jeżeli zapłacimy pół roku wcześniej oszczędzimy 950zł, a jeśli 3 miesiące przed 380zł.
Odpowiedź:
3800zł*25%=950zł - zniżka pół roku przed
3800zł*10%=380zł - zniżka 3 miesiące przed
Odp. Jeżeli zapłacimy pół roku wcześniej oszczędzimy 950zł, a jeśli 3 miesiące przed 380zł.