Odpowiedź :
Odpowiedź:
7500 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Należy dodać
stałe koszty: 2500
koszty materiałów: 20 * 250
2500+20*250=2500+5000=7500 zł
Odpowiedź:
7500 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Należy dodać
stałe koszty: 2500
koszty materiałów: 20 * 250
2500+20*250=2500+5000=7500 zł