Odpowiedź :
1 + 4 + 3 = 8
240zł : 8 = 30
4*30zł = 120zł - dla mamy
1*30zł = 30zł - na kosmetyki
3*30zł = 90zł - zaoszczędzone pieniądze Zosi
odp. C - 90zł
1 + 4 + 3 = 8
240zł : 8 = 30
4*30zł = 120zł - dla mamy
1*30zł = 30zł - na kosmetyki
3*30zł = 90zł - zaoszczędzone pieniądze Zosi
odp. C - 90zł