👤

Oblicz masę ciała które pod działaniem siły
o wartości 30N uzyskało przyspieszenie o wartości
2 m/s2.
Plis dam naj.​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

m=?

F=30N

a=2m/s2

F=m*a

m=F/a

m=30N / 2 m/s2 =15 kg