👤

pewne urzadzenie ma moc 1kW oblicz prace jaka wykona to urzadzwnie w ciagu 6s

Odpowiedź :

Odpowiedź:

P = 1 kW = 1000 W

t = 6s

------------------------------

W ?

W = P*t = 1000W * 6s = 6000 J = 6 kJ

Odp. W = 6 kJ

On Studier: Inne Pytanie