👤

uzupelnij zdania a) 4,2 litra soku rozlano do sloikow o pojemnosci 0,3 litra.napelniono sloikow b) jeden baton kosztuje 1,8 zl.za 10,8 zl mozna kupic takich batonow.

Odpowiedź :

Odpowiedź:

4.2 ÷ 0.3 = 14

odp rozlano do 14 słoiķów

B 10.8 ÷ 1.8 = 6

Odp Można kupić 6 batonów za 10.8 zl