👤


5. Bartek kupił 7 rybek bojowników i zapłacił 42 zł. Oblicz cenę 1 bojownika.​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

Nie potrafisz podzielić 42 przez 7 ?

Szczegółowe wyjaśnienie:

42 zł : 7 = 6 zł

Odp: 1 taki bojownik kosztuje 6 zł

Pozdrawiam

On Studier: Inne Pytanie