👤

Oblicz moc silnika wiertarki, która pracę 6 kJ wykonała w czasie 20 s.

Odpowiedź :

Odpowiedź:

W=6kJ=6000J

t-20s

[tex]P=\frac{W}{t} \\P=\frac{6000J}{20s} =300W[/tex]