Odpowiedź :
Odpowiedź:
v=?
t=240min=4h
s=200km
v=s/t
v=200km÷4h
v=50km/h
Szczegółowe wyjaśnienie:
nje wiem czy dobrze ale myślę że pomogłam
Odpowiedź:
v=?
t=240min=4h
s=200km
v=s/t
v=200km÷4h
v=50km/h
Szczegółowe wyjaśnienie:
nje wiem czy dobrze ale myślę że pomogłam