SZYMON5692ON SZYMON5692ON Matematyka Rozwiązane Rozwiaz zadanie. Wojtek kupił 7 batonów i paczkę ciastek .Baton był o 3 zł tanszy od ciastek. Zaplacił za słodycze19 zł .Ile kosztuje baton ,a ile paczka ciastek? elo elo elo