👤

prosze bardzo o pomoc daje najki

Prosze Bardzo O Pomoc Daje Najki class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

30,80 : 2,8 = 11zł   ( cena za 1 kg)

11zł : 10 = 1,1zł        ( cena za 100g czyli 10 dag)

10,80 : 9 = 1,2zł     ( cena za 10dag)

odp. W sklepie w którym  był Olek czereśnie są  tańsze o 10 groszy za 10 dag

naj ?

Szczegółowe wyjaśnienie: