Byłby ktoś tak miły i pomógł mi w tym ? jeśli odpowiedź będzie napisana z sensem a nie po to żeby dostać najwięcej gwiazdek za byle co to daje najwięcej

Zad. 3. Szukane:
Dane: t = ?
S = 5 km = 5000 m
V = 5 m/s
Rozwiązanie:
V = s/t. / * T
T = s/v
T = 5000/ 5
T = 1000 s = 16h 40 min
Zad. 4
Dane:. Szukane:
6 min ---> 750 kroków. V =?
1 krok ---> 60 cm = 0.6 m s = ?
T= 6 min = 360s
Rozwiązanie:
S = 750 * 0.6 = 450 m
V = s/t
V = 450/360 = 1.25 m/s