VIEERON VIEERON Matematyka Rozwiązane ułóż równianie do zadaniaa) słoik majonezu kosztuje 8 zł, za cztery takie słoiki majonezu i 3 czekolady, Julka zapłaciła 36złb) w klasie liczącej 25 uczniow jest x dziewczyn a chlopcow jest o 7 wiecej niz dziewczyn