ANONYMEON ANONYMEON Matematyka Rozwiązane Janek kupił 2 1/2kg jabłek po 2,50zł za kilogram i 1 4/5kg gruszek po 3,60zł za kilogram. Ile reszty otrzyma Janek, jeśli zapłaci banknotem 20zł?plis mam kartkówke :(