Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
Q=540C
t=2min=120s
U=230V
Oblicz P
P=U*I. *
Obliczam natężenie I
Q=I*t............. /t
I=Q/t
I=540As/120s
I=4,5A,podst.do*
moc
P=230V *4,5A
P=1035W,watów
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
Q=540C
t=2min=120s
U=230V
Oblicz P
P=U*I. *
Obliczam natężenie I
Q=I*t............. /t
I=Q/t
I=540As/120s
I=4,5A,podst.do*
moc
P=230V *4,5A
P=1035W,watów