pomóżcie z fizyki - dzięki

s [m] t [s] v [m/s
---------------------------------------------------
Ciało A 60 20 3
----------------------------------------------------
Ciało B 200 20 10
-----------------------------------------------------
Ciało C 30 2 15
-----------------------------------------------------
Ciało A:
v = s/t = 60/20 = 3 m/s
Ciało B:
t = s/v = 200/10 = 20 s
Ciało C:
s = v · t = 15 · 2 = 30 m