pomoże ktoś plssssssssssss :(

1. spoczywa, porusza się
2.Biały samolot leci przed ciemnym samolotem.
Chmury znajdują się pod samolotami.
3.Tak,
Wartości są różne
Kierunki są takie same
Zwroty są takie same.
4. w drugiej sekundzie - 15m W dwóch sekundach - 30 m
w czwartej sekundzie - 15m W czterech sekundach 60m
6. Dane Szukane Wzór
S = 200m Vśr = ? Vśr = Sc/Tc
S2 = 120m
T= 50s
T2 = 30s
Tc = 50s + 30s = 80s
Sc = 120m + 200m = 320m
Vśr = 320m/80s = 4 m/s
Przeliczenie Jednostek = [m/s = m/s]
Odp: Średnia prędkość Piotra wynosi 4m/s