Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wróciła do domu o godzinie 17:31
Szczegółowe wyjaśnienie:
[tex]1 \frac{2}{3}h = 1 h\, 40 min\\\frac{3}{5}h = 36 min\\40 min + 36min = 76 min = 1h\ 16min\\1h + 1h\ 16 min = 2h\ 16min\\15:15 + 2h\ 16min = 17:31[/tex]
Odpowiedź:
Wróciła do domu o godzinie 17:31
Szczegółowe wyjaśnienie:
[tex]1 \frac{2}{3}h = 1 h\, 40 min\\\frac{3}{5}h = 36 min\\40 min + 36min = 76 min = 1h\ 16min\\1h + 1h\ 16 min = 2h\ 16min\\15:15 + 2h\ 16min = 17:31[/tex]