👤

pani Wawrzyńska kupiła dla swoich uczniów 2,2 kg cukierków po 24,50 zł za kilogram oraz 0,5 kg ciastek po 30 zł za 1 kg ile pani Asia zapłaciła za swoje zakupy? ​