Odpowiedź :
Odpowiedź:
100g - 2,20zł
1000 - 22zł
1kg - 22zł
Można też tak:
100g*10=1kg
2,20zł*10=22zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję, że rozumiesz skąd 22zł :3
Odpowiedź:
2,20 * 10 = 22
Szczegółowe wyjaśnienie:
mam nadzieje ze pomoglam
Odpowiedź:
100g - 2,20zł
1000 - 22zł
1kg - 22zł
Można też tak:
100g*10=1kg
2,20zł*10=22zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję, że rozumiesz skąd 22zł :3
Odpowiedź:
2,20 * 10 = 22
Szczegółowe wyjaśnienie:
mam nadzieje ze pomoglam