👤

za 12 dag szynki zosia zapłaciła 4,32 zł.ile kosztuje 1 kilogram szynki proszę o szybką odpowiedz daje najjj

Odpowiedź :

Odpowiedź:

12dag=4,32zł

1dag=10g

Szczegółowe wyjaśnienie

1000:120=8,3

8,3x4,32=35,856

odp:1 kg szynki kosztuje 35,856

On Studier: Inne Pytanie