KACZKAJESTWIELKAON KACZKAJESTWIELKAON Matematyka Rozwiązane Kasia kupiła 5 zeszytów, piórnik i trzy książki. Książka była o 2,50 zł droższa od zeszytu. Piórnik kosztował 8,50zł. Za wszystkie zakupy zapłaciła 36 zł. Jaka była cena zeszytu, a jaka książki?Daje najjj