Obwód prostokąta którego jeden bok ma długość 10,5 cm a drugi 57 mm jest równy, odp w załączniku

Odpowiedź:
32,4 cm
Szczegółowe wyjaśnienie:
10,5 cm + 10,5 cm + 57mm +57 mm = 210 mm+ 114 mm = 324 mm = 32,4 cm