👤

ile wisni mozna kupic za 15zl jest kilogram tych wisni kosztuje 12,50? zapisz wszystkie obliczenia ​

Odpowiedź :

mam nadzieje ze bedzie dobrze

Zobacz obrazek HORNANIKOLA12