Odpowiedź :
Wyjaśnienie:
s=40km=40 000m
V=80m/s
[tex]v = \frac{s}{t} \\ t = \frac{s}{v} [/tex]
[tex]t = \frac{40000m}{80 \frac{m}{s} } = 500s[/tex]
Wyjaśnienie:
s=40km=40 000m
V=80m/s
[tex]v = \frac{s}{t} \\ t = \frac{s}{v} [/tex]
[tex]t = \frac{40000m}{80 \frac{m}{s} } = 500s[/tex]