Proszę o jak najszybciej możliwa pomoc

Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
m=7,25kg
v=24m/s
r=1,2m
Oblicz F
F=m*v²/r
F=7,25kg*(24m/s)²/1,2m
F=3480N
Odpowiedź 3480N