👤

Cena kefiru wynosi 1,99. Ile opakowań tego można zakupić za 16 zł i 20 gr??

Jak najszybciej proszę! ​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

8 XD

Szczegółowe wyjaśnienie:

Odpowiedź:

7 prosze bardo łatwiutkie