👤

Zadanie 95 i 97 strona 256.

Zad. 95/256
Kilogram jabłek kosztuje 3,29 zł. Więc ile będzie kosztować 2,4 kg jabłek?

Potrzebne na teraz proszę pomocy!!! Daje za rozwiązanie 100 punktów :)


Odpowiedź :

Odpowiedź:

[tex]x = 3,29 \\2,4x = ?\\2,4 * 3,29 = 7,896 = ok. 7 zl \ 90 gr[/tex]

Szczegółowe wyjaśnienie:

Odpowiedź: niestety w zadaniu nie ma treści do drugiego zadania

Szczegółowe wyjaśnienie:

Zobacz obrazek XXXLUSIA2002