Odpowiedź :
Odpowiedź:
2*27=54u 54u + 96u = 150 u
2Al + 3S---> Al2S3
200g x g
(200*150)/54= 37,04g --->tyle gramów siarczku glinu powstanie
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
2*27=54u 54u + 96u = 150 u
2Al + 3S---> Al2S3
200g x g
(200*150)/54= 37,04g --->tyle gramów siarczku glinu powstanie
Wyjaśnienie: