REMIDOW386ON REMIDOW386ON Matematyka Rozwiązane Bochenek chleba kosztował 3zł. O ile więcej zapłacisz za 2 bochenki, jeżeli cena wzrosła o 10%? PROSZE NA TERAZ DAJE NAJJ