👤

kilogram parówek kosztuje 12 zł Ile złotych kosztuje 25 dag parówek .pomocy na dziś mam sprawdzian ​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

1kg =100dag 25dag=1/4 kg 12÷4=3

Odp 25dag parówek kosztuje 3zł

On Studier: Inne Pytanie