Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
v = 50 km/h
t = 150 min = 2,5 h
oblicz drogę s
s = v*t
s = 50 km/h*2,5h
s = 125 km
Przebył drogę 150 km.
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
v = 50 km/h
t = 150 min = 2,5 h
oblicz drogę s
s = v*t
s = 50 km/h*2,5h
s = 125 km
Przebył drogę 150 km.