Odpowiedź :
Odpowiedź:
pół godziny
Wyjaśnienie:
Moc - 40 W
Energia - 20J
czas=?
t - czas [h]
W - praca [J]
P - moc [W]
P = W/t |*t
P*t = W/:P
t = W/P
t = 20/40
t = 0,5h
Odpowiedź:
pół godziny
Wyjaśnienie:
Moc - 40 W
Energia - 20J
czas=?
t - czas [h]
W - praca [J]
P - moc [W]
P = W/t |*t
P*t = W/:P
t = W/P
t = 20/40
t = 0,5h