Daje 20 pkt i daje tez najj pozdro

Odpowiedź:
1.1 W = F * s = 100N x 100m = 10000J
1.2. F = W/x = 27500J/100m = 275N
2.1. W = F * s = 8000N * 0.5m = 4000J
2.2. W = F * s = 800N * 6m = 4800J
2.3. Siła tarcia
3.1. W = F*s = 6*100kg*10m/s2 * 30m = 180 000J
3.2. W = F*s = 180 000J * 2 = 360 000J
Wyjaśnienie: