👤

Pięć zeszytów kosztuje 35 zł, a pięć
notesów 20 zł. Monika kupiła jeden
zeszyt i jeden notes.
lle Monika zapłaciła za zakupy?
Dziekuje


Odpowiedź :

5 zeszytów - 35 zł

5 notesów -20 zł

1 notes - 20:5=4 zl

1 zeszyt - 35:5= 7zł

7+4=11zł

Odp. Monika zapłaciła za zakupy 11złote

Mam adzieje że pomogłam i licze na naj

Rozwiązanie w załączniku :)

Zobacz obrazek OMAZUREK13