Odpowiedź :
Odpowiedź:
F=3520N
a=440 000m/s^2 z II zasady dynamiki Newtona
a=F/m /m
am=F /:a
m=F/a
m=3520Ndzielone440 000m/s^2
m=0,008 kg
Wyjaśnienie:
Nie jestem pewna ale chyba dobrze.....
Odpowiedź:
F=3520N
a=440 000m/s^2 z II zasady dynamiki Newtona
a=F/m /m
am=F /:a
m=F/a
m=3520Ndzielone440 000m/s^2
m=0,008 kg
Wyjaśnienie:
Nie jestem pewna ale chyba dobrze.....