DOMINIKAKUCZA925ON DOMINIKAKUCZA925ON Matematyka Rozwiązane Jeden baton Jasiek kosztuje 1,60 zł.Ile takich batonów można kupić za 15 zł? Proszę o odpowiedź w działaniu pisemnym w słupku. Z góry dziękuję i pozdrawiam.