👤

proszeeeee ktoś wie????​

Proszeeeee Ktoś Wie class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Wyjaśnienie:

7 m/s = 7 razy 3,6 km/h = 25,2 km/h

36 cm/s = 0,36 m/s

Zad 2

V= s/t, stąd s = V razy t = 20km/h razy 0,5 h = 10km